• ÖĞRENCİ RESİM PALETİ

Öğrenci Resim Paleti

Hatas 20 cm öğrenci resim paleti, boyayı doğrudan tuval üzerine uygulamadan önce doğru miktarı ayarlamak ya da boyaları karıştırmak için kullanılabilecek düz ve kolay bir yüzey sağlar.  Baş parmak için delik ve kavisli tasarımı sayesinde sanatçının elinde kolay bir şekilde tutulmasına yardımcı olur. Resim yapmak için hızlı ve konforlu bir yol sunar. Boya miktarını ayarlamayı kolaylaştırır. Her bir fırça darbesinde, en uygun boya miktarının alınmasını sağlar. Doğru rengi eşleştirmeyi ve renklerin homojen bir şekilde karıştırılmasına yardımcı olur. Herhangi bir renk karışımına eklenebilecek en iyi rengi seçmeyi kolaylaştırır.

Kullanım Faydaları

  • Hatas boya paleti plastik malzemeden yapılmıştır. Plastik; sulu boya, yağlı boya ve akrilik boya gibi birçok boya çeşidi için kullanılabilecek uygun bir seçenektir.
  • Darbelere dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kullanımı güvenli ve temizlenmesi kolaydır. Pürüzsüz plastik yüzeyi pratik bir şekilde temizlenebilir.
  • Öğrenciler için uygun fiyatlı bir palet seçeneğidir. 8 adet boya ve 1 adet boya karıştırma haznesine sahiptir. Aynı anda 8 farklı boya ile çalışabilme olanağı sunar.
  • Plastik malzemeden üretildiği için son derece hafiftir. Bu sayede uzun süreler boyunca çalışıldığında bile kolu yormaz.
  • Ton ve kompozisyon hakkında ilham verir. Renklerin birlikte nasıl göründüğünü daha iyi anlamayı sağlar. Sınırlı bir renk paleti ile çalışmak, renkleri tutarlı bir şekilde kullanmayı ve renk karışımı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmayı kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Plastik
  • Hazne: 8 renk ve 1 karıştırma haznesi
  • Tasarım: Kavisli, ele oturan tasarım

Hatas Hakkında

1947 yılında kurulan ve sektördeki ilk yerli üretici firma olan Hatas, 300'ün üzerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Okul kırtasiye ürünlerinden mühendislik ürünlerine kadar geniş bir tüketici kitlesine hitap eder.


ÜRÜN FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN SİTEMİZE 30 SANİYE DE ÜYE OLUN

İNANILMAZ FİYAT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN...

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA


ÖĞRENCİ RESİM PALETİ

  • 10,00TL


Etiketler: Denizli, broşürbaskı, katalog, elilanı, proje, ozalit, denizliozalit, denizliproje, baskı, saat, kalem, bardak, puzzle, fotoğrafbaskı, fotoğraf, notbaskı, sertifika, isimlik, kristalplaket, plaket, kupa, madalya, branda, folyo, dekota, anıpanosu, aobaskı, sunum, tablo, 23nisan, öğretmenlergünü, 19mayıs, 29ekim, 30ağustos, 15temmuz, 10kasım, annelergünü, babalargünü, sevgililergünü, hediye, denizlibaskı, denizlihediye, bloknot, kartvizit, otopaspas, ceplidosya, afişbaskı, posterbaskı, poster, afiş, davetiye, ajanda, takvim, imsakiye, düğün, sünnet, nişan, nikah, açılış, matbaabroşür, dijitalbaskı, öğrenci, ders, notları, öğrencidersnotları, dersnotlarıbaskı, pdfbaskı, slaytbaskı, sınavnotlarıbaskıları, denizliyastık, 3dyazıcı, 3d, denizli3d, uvbaskı, uv, denizliuvbaskı, süblümasyon, bez baskı, denizlibezbaskı, pvckaplama, dekota, forex, takvim, roolup, xbanner, branda, denizlibranda, folyo, denizlifolyo, reklam, denizlireklam, kalem, dijitalbaskı, digitalbaskı, copycenter, denizlicopycenter, copy, center, denizlicenter, denizlicopy, denizlidijital, denizlidigital, tezbasımı, denizlitezbasımı, amerikancilt, spiralcilt, helezoncilt, a4çerçeve, çerçeve, plaket, denizliplaket, albümplaket, kristalplaket, tarama, projetarama, denizlitarama, denizliyastıkbaskı, madalya, kupa, bardak, proje, ozalit, fotokopi, flashkaşe, kaşe, yastık, baskı, fotokopi, ozalit, proje, dijitalbaskı, dijital, promosyon, kaşe, denizlikaşe, tshirt, tshirtbaskı, denizlitshirt, canvas, canvastablo, denizlicanvas, tuval, yelkenbayrak, bayrak, çakmak, flashbellek, otokopi, tarama, renklibaskı, uvbaskı, bezbaskı, tübitak, etiket, etiketbaskı, denizlietiket, denizliyelkenbayrak, denizlifotokopi, denizlimatbaa, denizliozalit, denizliprojebaskı, kaşe, denizlikaşe, denizlipromosyon, denizlitshirtbaskı, çerçeve, alüminyumçerçeve