ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kalem Uç Kalınlığı1 mm
Kalem Yazı RengiMavi-Siyah
Paket İçi Ürün Adedi1 Adet
Refil UyumluHayır

Pensan 6030 My Sign Jel İmza Kalemi 1.0 mm - Mavi

 

İmza Kalemi Nedir?
İmza atmak, ofiste ya da günlük hayatta sıkça yaptığımız işlerden biri olmuştur. Önemli sözleşmeler, faturalar, çekler ya da diğer resmi evrakların imzalanması, kalem severler için yeni bir ihtiyacı da beraberinde getirmiştir: İmza Kalemi. Roller jel mürekkepli imza kalemleri, dış etkenlere dayanıklı kalıcılığı ve kalemin rahat hareket etmesi ile farklılaşır. Ofisiniz için en uygun çözümlemeler üzerinde çalışan binbirbaskı, yüksek kaliteli ürünleri bütçenize uygun halde kapınıza kadar getiriyor. En çok tercih edilen imza kalemi markaları binbirbaski.comda sizleri bekliyor!

 

1994 yılında kurulan Pensan, Türkiye'de yazı gereçleri pazarında lider konumdadır. Tükenmez kalem grubunda %33, kurşun kalem grubunda %33 pazar payına sahiptir. 58 farklı ülkeye ihracat yapan Pensan, çizim gereçleri ve hobi ürünleri grubunda tek çatı altında en çok çeşidi üreten yerli firmadır. 

Pensan Jel Roller İmza Kalemi My Sign 6030, ofisteki roller jel mürekkepli kalem ihtiyacınızı karşılamak için en doğru seçimlerden biridir. 1.0 mm medium yaylı ucu ve karbon tüpüyle birlikte sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Grip teknolojisi kullanılarak üretilen gövdesi sayesinde ergonomik bir kullanım sağlar. Parlak mürekkebinin dayanıklı oluşu ile yazılarınız çevre etkenlerden dolayı bozulmaz ve sudan etkilenmez. İmza kalemleri, özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz en iyi hediyelik seçeneklerin başında gelmektedir.

ÜRÜN FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN SİTEMİZE 30 SANİYE DE ÜYE OLUN

İNANILMAZ FİYAT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN...

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA


PENSAN MY-SIGN JEL KALEM (İMZA KALEMİ)


Mevcut Seçenekler:


Etiketler: Denizli, broşürbaskı, katalog, elilanı, proje, ozalit, denizliozalit, denizliproje, baskı, saat, kalem, bardak, puzzle, fotoğrafbaskı, fotoğraf, notbaskı, sertifika, isimlik, kristalplaket, plaket, kupa, madalya, branda, folyo, dekota, anıpanosu, aobaskı, sunum, tablo, 23nisan, öğretmenlergünü, 19mayıs, 29ekim, 30ağustos, 15temmuz, 10kasım, annelergünü, babalargünü, sevgililergünü, hediye, denizlibaskı, denizlihediye, bloknot, kartvizit, otopaspas, ceplidosya, afişbaskı, posterbaskı, poster, afiş, davetiye, ajanda, takvim, imsakiye, düğün, sünnet, nişan, nikah, açılış, matbaabroşür, dijitalbaskı, öğrenci, ders, notları, öğrencidersnotları, dersnotlarıbaskı, pdfbaskı, slaytbaskı, sınavnotlarıbaskıları, denizliyastık, 3dyazıcı, 3d, denizli3d, uvbaskı, uv, denizliuvbaskı, süblümasyon, bez baskı, denizlibezbaskı, pvckaplama, dekota, forex, takvim, roolup, xbanner, branda, denizlibranda, folyo, denizlifolyo, reklam, denizlireklam, kalem, dijitalbaskı, digitalbaskı, copycenter, denizlicopycenter, copy, center, denizlicenter, denizlicopy, denizlidijital, denizlidigital, tezbasımı, denizlitezbasımı, amerikancilt, spiralcilt, helezoncilt, a4çerçeve, çerçeve, plaket, denizliplaket, albümplaket, kristalplaket, tarama, projetarama, denizlitarama, denizliyastıkbaskı, madalya, kupa, bardak, proje, ozalit, fotokopi, flashkaşe, kaşe, yastık, baskı, fotokopi, ozalit, proje, dijitalbaskı, dijital, promosyon, kaşe, denizlikaşe, tshirt, tshirtbaskı, denizlitshirt, canvas, canvastablo, denizlicanvas, tuval, yelkenbayrak, bayrak, çakmak, flashbellek, otokopi, tarama, renklibaskı, uvbaskı, bezbaskı, tübitak, etiket, etiketbaskı, denizlietiket, denizliyelkenbayrak, denizlifotokopi, denizlimatbaa, denizliozalit, denizliprojebaskı, kaşe, denizlikaşe, denizlipromosyon, denizlitshirtbaskı, çerçeve, alüminyumçerçeve