Tshirt Baskı

Product Description

TShirt Baskı  

Etkinliklerden şirket içi kullanımlara kadar geniş bir yelpazede kullanılan baskılı tshirt ürünleri, eğitim sektöründen küçük ve büyük tüm ölçekte işletmelerin de marka iletişimlerinde kullandıkları önemli bir araçtır. Genelde marka adı ve logosu ile birlikte kullanılan baskılı tshirt ürünleri hem sunduğu fonksiyonel fayda hem de şık yapısı ile oldukça sık tercih edilen bir üründür.

Sadece beyaz renk seçeceği ile yüksek kalite kumaş (%100 pamuk) üzerine transfer baskı tekniği ile işlenen ekonomik baskılı tshirtler promosyon amaçlı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle promosyon amacıyla üretilen ekonomik tshirt baskı ürünümüz kullanılan baskı çeşidinden ötürü uzun kullanımlarda soyulma gibi etkiler gözlemlenebilir.

  • Ürün elde yıkanmalıdır.
  • Ürünlerimiz Unisex'tir. Hem kadın hem erkek kullanımı için uygundur.

Dikkat edilmesi gerekenler

  • Bu ürün kullanılan baskı tekniğinden ötürü ekonomik ürün olarak sınıflandırılmakta ve uygun fiyatlarla listelenmektedir. Bu nedenle uzun dönem kullanım için uygun değildir, uzun kullanımda baskılı alanda soyulma gibi deformasyonlar gözlemlenebilir.
  • Baskıya uygun tasarım iletmeniz ürünün baskı onayını hızlı almanızı sağlayacaktır, tasarımlarınızı yüklemek için ürün şablonlarını kullanmanızı öneririz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart