• BUTON ROZET

Çantanızda en sevilen ve en eğlenceli buton rozetleri takmak ister misiniz? Bir zamanların modası artık binbirbaski.com ile geri geldi. İstediğin fotoğrafı seç tasarımını yap buton rozet evine kadar gelsin. Kimseye ihtiyaç duymadan kendin buton rozetini kendin tasarlayabilirsin. Buton rozetleri kim sevmez ki kendi yapacağınız size özel tasarım ile oluşturulan buton rozetler sevdiklerinizi ve sizi çok mutlu edecektir. İğneli buton rozet olarak hazırlanan bu ürünü isterseniz okul çantası rozeti olarak ya da çanta rozeti olarak kullanabilirsiniz. 

Pekçok kişi iğneli çanta rozeti tasarlayarak çantasını ilginç hale getirme şansını binbirbaskı  ile yakalıyor. Kişiye özel buton rozet yaptırmak için zaman kaybetmeden tasarımınızı hazırlayın ve sipariş verin.

Kendin Tasarla Buton Rozetler 58 mm ve 44 mm çapında  metal üzerine koruyucu kaplanarak hazırlanıyor.

Buton rozetlerin renkleri, ekranınızda görmüş olduğunuz renklerden (çok az da olsa) farklılık gösterebilir. Bunun nedeni her ekranın markalarına göre renk doygunluğu, parlaklık ve contrast değerlerinin farklı olması; bu renk değerlerinin de gerçek renk değerlerinden farklılık gösterebilmesindendir.


Buton rozet üretimimiz minimum "8" adettir.

BUTON ROZET

  • Markalar BİNBİRBASKI
  • Ürün Kodu: btnrozt
  • Stok Durumu: 100000
  • 12,00TL


  • 50 adet ve üzeri 11,00TL
  • 100 adet ve üzeri 10,00TL
  • 150 adet ve üzeri 9,00TL
  • 200 adet ve üzeri 8,00TL

Mevcut Seçenekler:


Satın alabilmek için asgari adet: 8

Etiketler: Denizli, broşürbaskı, masatakvimi, takvim, katalog, elilanı, proje, ozalit, denizliozalit, denizliproje, baskı, saat, kalem, bardak, puzzle, fotoğrafbaskı, fotoğraf, notbaskı, sertifika, isimlik, kristalplaket, plaket, kupa, madalya, branda, folyo, dekota, anıpanosu, aobaskı, sunum, tablo, 23nisan, öğretmenlergünü, 19mayıs, 29ekim, 30ağustos, 15temmuz, 10kasım, annelergünü, babalargünü, sevgililergünü, hediye, denizlibaskı, denizlihediye, bloknot, kartvizit, otopaspas, ceplidosya, afişbaskı, posterbaskı, poster, afiş, davetiye, ajanda, takvim, imsakiye, düğün, sünnet, nişan, nikah, açılış, matbaabroşür, dijitalbaskı, öğrenci, ders, notları, öğrencidersnotları, dersnotlarıbaskı, pdfbaskı, slaytbaskı, sınavnotlarıbaskıları, denizliyastık, 3dyazıcı, 3d, denizli3d, uvbaskı, uv, denizliuvbaskı, süblümasyon, bez baskı, denizlibezbaskı, pvckaplama, dekota, forex, takvim, roolup, xbanner, branda, denizlibranda, folyo, denizlifolyo, reklam, denizlireklam, kalem, dijitalbaskı, digitalbaskı, copycenter, denizlicopycenter, copy, center, denizlicenter, denizlicopy, denizlidijital, denizlidigital, tezbasımı, denizlitezbasımı, amerikancilt, spiralcilt, helezoncilt, a4çerçeve, çerçeve, plaket, denizliplaket, albümplaket, kristalplaket, tarama, projetarama, denizlitarama, denizliyastıkbaskı, madalya, kupa, bardak, proje, ozalit, fotokopi, flashkaşe, kaşe, yastık, baskı, fotokopi, ozalit, proje, dijitalbaskı, dijital, promosyon, kaşe, denizlikaşe, tshirt, tshirtbaskı, denizlitshirt, canvas, canvastablo, denizlicanvas, tuval, yelkenbayrak, bayrak, çakmak, flashbellek, otokopi, tarama, renklibaskı, uvbaskı, bezbaskı, tübitak, etiket, etiketbaskı, denizlietiket, denizliyelkenbayrak, denizlifotokopi, denizlimatbaa, denizliozalit, denizliprojebaskı, kaşe, denizlikaşe, denizlipromosyon, denizlitshirtbaskı, çerçeve, alüminyumçerçeve, rozet, butonrozet, açacak, magnet, magnetaçacak