KAŞE MÜHÜR

KAŞE MÜHÜR

Kaşe, kurumların ve çalışanların iş hayatında en çok karşılaştıkları kavramlardan biri olarak değerlendirilebilir. Buna karşın, kaşe sahibi olanlar dışında kaşenin olarak ne işe yaradığını ve neden kullanılması gerektiğini bilen kişi sayısının oldukça az olduğu iddia edilebilir. İçeriğimizde inceleyeceğimiz kaşe örnekleri sayesinde ideal bir kaşenin nasıl olması gerektiği ve temel olarak ne öneme sahip olduğu çok daha iyi anlaşılacaktır.

Gerek kurum gerekse de şahıs olarak tüm matbaa ve fotokopi işleriniz için ve  nasıl bir kaşeye sahip olmanız gerektiği konusunda da danışabileceğiniz ilk adreslerden. Aynı şekilde, tam da ihtiyacınız olan kaşeye en hızlı şekilde kavuşmak için de yine Binbirbaskı Merkezine başvurabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim.

UZUN ÖMÜRLÜDÜRFlash kaşe kullanım klavuzuna uygun olarak kullanıldığı takdirde baskı kalitesinden hiç bir fedakarlık yapmadan 5.000 kez baskı yapar.

KENDİNDEN MÜREKKEPLİ BİR KAŞEDİRIstampa kullanmanıza ve ilave mürekkep doldurmanıza ihtiyaç duymazsınız. Kendinden mürekkepli bir kaşedir.

MATBAA KALİTESİNDE BASKI YAPARYüksek teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Bu sebeple küçük puntolarda dahi son derece okunaklı ve mükemmeldir.

EKONOMİKTİRYaptığı baskı adedini göz önünce bulundurduğunuzda baskı adedini fiyatına böldüğünüzde son derece ekonomik olduğunu göreceksiniz.

ÇOK RENKLİDİRİster 1, isterseniz 5 renkli baskı yapar. Uzun yıllardır dünya piyasalarında kazanılan tecrübeler sonucunda sistem kullanıcıya siyah, mavi, kırmızı, yeşil, mor olmak üzere 5 ana renk alternatifi sunmaktadır. İstenildiği taktirde renklerin tümü aynı kaşe içinde kullanılarak renkli kaşe üretilebilir.

ÜRETİM SÜRECİ SADECE 1 DAKİKADIRMevcut polimer sistemlerde kullanılan hiç bir yardımcı malzemeye ihtiyaç yoktur. Üretim süreci son derece kısadır.

BOYUT SEÇENEĞİ SUNAR35 değişik boyut seçeneği sunar. Böylece kullanıcıya ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabileceği çeşitli boyut alternatifleri sunar.

TEMİZDİRKendinden mürekkepli bir kaşe sistemi olduğundan mürekkebi akmaz, bulaşmaz ve kurumaz. Son derece temiz bir kullanım olanağı sunar.

TEKRAR DOLDURULABİLİRYeniden mürekkeplendirme işlemi son derece kolay olduğundan, mürekkep doldurulabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

ERGONOMİKTİRUzun süren araştırmalar neticesinde elin, rahatça kavrayabileceği bir tasarımda ve dengeli baskı yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.

SÜREKLİDİRBir kere satın alarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Gerektiğinde mürekkep takviyesi yapabilir, kaşe pedini değiştirebilirsiniz.

Grid View:
Quickview

Flash Kaşe

(0)

UZUN ÖMÜRLÜDÜRFlash kaşe kullanım klavuzuna uygun olarak kullanıldığı takdirde baskı kalitesinden hiç bir fedakarlık yapmadan 5.000 kez baskı yapar.KENDİNDEN MÜREKKEPLİ BİR KAŞEDİRIstampa kullanmanıza ve ilave mürekkep doldurmanıza ihtiyaç duymazsınız. Kendinden mürekkepli bir kaşedir.MATBAA KALİTESİNDE BASKI YAPARYüksek teknoloji kullanılarak üret..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)